aČlánky - Počítače a technika

PR články od Vás pro Vás

PC programy, počítačový servis, elektronika, mobily, televizory a jiné technologické hračičky. Vše co se týká počítačů a další elektroniky najdete na pocitace.aclanky.cz – vše o elektrotechnice na jednom místě.

DataCentres Central and Eastern Europe Regional Summit 2012

ČESKÁ REPUBLIKA HOSTÍ PRVNÍ REGIONÁLNÍ SUMMIT PRO DATOVÁ CENTRA

Praha & Londýn – 9. ledna 2012 – ALTRON se stal platinovým partnerem prvního regionálního summitu o datových centrech v České republice, pořádaným mezinárodní poradenskou společností BroadGroup. Celkově se jedná o druhý regionální summit na trhu střední a východní Evropy (www.datacentrescee.com).Tato akce se bude konat v Praze ve dnech 22. – 23. února 2012 v hotelu Radisson Blu Alcron Hotel Prague.

DataCentres Central and Eastern Europe Regional Summit 2012 bude zaměřen především na datová centra regionálních a mezinárodních klientů, na jejich potřeby outsourcingu, nový hybridní cloud, nové technologie a trendy, mající vliv na vývojový posun na celém trhu.

„Jsme rádi, že se můžeme stát platinovým sponzorem na druhém regionálním summitu DCC, který se bude konat v Praze. Průmysl datových center zažívá výrazný růst, který je podporovaný rostoucími požadavky v oblastech ICT – cloud computingu, mobilního broadbandu a generovaného obsahu pro uživatele sociálních sítí a obecně požadavky na zpracování rychle rostoucího objemu dat. Česká republika a širší region střední a východní Evropy představují pro lokální i mezinárodní investory nové možnosti pro výstavbu datových center. Tato konference umožňuje setkání společností poskytujících datová centra a s nimi spojené služby, IT služby založené na cloud computingu a současně má nezastupitelnou roli podpory CEE regionu. „uvedl František Mikeš, ředitel pro obchod a marketing společnosti ALTRON.

„Jsme velmi potěšeni účastí ALTRON jako platinového sponzora tohoto regionálního summitu,“ uvedl Philip Low, generální ředitel společnosti BroadGroup. „Program bude zajímavý nejen po obsahové stránce, ale i vzrušujícími vstupy odborných prezentátorů, bude místem hvězdných setkání mezinárodní sítě na regionálním trhu, který je připravený svými zkušenostmi na významný růst v následujících letech.“

Tento ročník konference s expozicí představuje unikátní platformu pro společnosti se záměrem outsourcovat nebo realizovat vlastní datová centra na regionální úrovni, poskytovat služby a řešení, je místem setkání investorů, špičkových technologií, IT firem, působících v odvětví.

Jedná se také o jednoznačné spojení řízení datacentra a IT cloud služeb z celého regionu s významným networkingovým potenciálem.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*