aČlánky - Počítače a technika

PR články od Vás pro Vás

PC programy, počítačový servis, elektronika, mobily, televizory a jiné technologické hračičky. Vše co se týká počítačů a další elektroniky najdete na pocitace.aclanky.cz – vše o elektrotechnice na jednom místě.

Flash disk

Nabízíme skvělý Flash disk Apacer, který porušil technologické limity a vede svět tím, že válí se na Super-M ini USB 3.0 Flash Drive, AH152. Pomocí Cob integrované technologii zavádí dvě neporazitelné legendy: nejrychlejší mini flash disk, a nejmenší USB 3.0 flash disk. Menší než mince, AH152 má přenosovou rychlost až 80 MB / s a ​​je vodě odolný, prachotěsné a odolný proti nárazům funkce. Je to prostě nepřekonatelná fleška.

AH152 je světově první USB 3.0 Flash Drive představovat Cob integrovanou technologii. V super-mini 2.9 x 1.65 x 0.8cm Rozměry prokázat Apacer je svrchovaný výzkumu a vývoje sílu. AH152 nejen minimalizuje na velikosti, ale rovněž nabízí vody, odolný proti prachu a nárazům odolné funkce. Jako nejmenší USB 3.0 Flash Drive AH152 má obrovské přenosové rychlosti dosahující 80 MB / s, přičemž korunu mezi ostatními mini USB produkty. 16gb a 32 GB hromadné skladovací kapacita umožňuje plné HD videa pro přehrávání snadno a hladce, a velkokapacitní soubory mohou být přeneseny během několika sekund. Kromě toho je vybaven AH152 plug-and-play funkce a je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0, což je velká výhoda, když Standard USB se vyvíjí do nového!

Firma fleskyX, lídr v oblasti skladování a prodeji USB flash disků, představila novou řadu Jet Flash 200 USB flash disky s šifrováním dat a vestavěnou JetFlash Secure disk software. Nový Jet Flash USB 200 USB Flash disk je ideální pro podniky o zajištění důvěrných a citlivých informací před hackery a počítačovými zločinci z přístupu k informacím. Kromě toho, JetFlash 200 Flash disky jsou dodávány s dokonalým designem a uživatelsky přívětivých funkcí, které vyhoví požadavku konečné třídy spolu s jeho propracovaností.

Pokud hledáte originální, či značkové USB flash disky, nebo dárkové, firma fleskyX je tu právě pro vás!

Kompaktní IT produkty jsou neochvějná trend digitálních technologií, a v posledních letech, super mini UltraBook popularita prokázaly, že sledování kompaktnosti je klíčem k digitální produktům. Apacer ví, že v průmyslu flash disků, může i trochu tenčí a jeden g lehčí, nebo jedna sekunda rychlejší výrazně zvýšit uživatelský komfort. AH152 je prostě vrchol pokračovat v super-kompaktnost a rychlostí blesku filozofie. AH152 má oslňující kovovou konstrukci, která představuje high-end styl, dokonale odpovídající kompaktní a stylový kovový styl UltraBooku.

Nejatraktivnější rysem nového JetFlash 200 USB je to, že uchovává data prostřednictvím silné 256-bitové AES hardwarové šifrování, které splňuje normy FIPS, takže žádná možnost pro hackery nahlédnout uvnitř nebo dokonce ukrást soubory uložené na vašem USB disku. Navíc JetFlash 200 je dodáván s exkluzivní softwarem, JetFlash SecureDrive pro větší pohodlí a bezpečnost. Pomáhá chránit vaše důvěrná data tím, že vytvoří chráněný heslem privátní zóny, které přinášejí maximální flexibilitu USB ochranu, kontrolu a řízení, které pro ostatní flash disky lze jen stěží konkurovat. Unikátní a moderní Flash disk JetFlash 200 USB nabízí snadné instalace Plug and Play bez potřeby externího napájení.

S rozměry 70.0 mm x 21.0 mm x 8,1 mm a hmotnosti cca 7g, USB je kompatibilní s Hi-Speed ​​USB 2.0 porty a nabízí maximální rychlost zápisu a čtení rychlost až 5 MB / sa 17 MB / s, resp. Transcend nová řada JetFlash200 flash disku je k dispozici ve třech různých skladovacích kapacit 4GB, 8GB a 16 GB za velmi příznivou cenu s omezenou doživotní záruku.

 

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
Štítky:

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*