aČlánky - Počítače a technika

PR články od Vás pro Vás

PC programy, počítačový servis, elektronika, mobily, televizory a jiné technologické hračičky. Vše co se týká počítačů a další elektroniky najdete na pocitace.aclanky.cz – vše o elektrotechnice na jednom místě.

Mobilní telefony, zlato nebo bronz?

Mobilní telefony jsou bezesporu jedním z nejvýznamnějších odvětví v oblasti elektroniky. Bez jejich použití si dnes nedokážeme představit každodenní starosti, události, povinnosti a celkově život. Zastávají roli budíků, kalendářů, přehrávačů hudby, hodinek a mnoho dalších, bez kterých nelze v tomto uspěchaném světě existovat. Mobilní telefony už však pomalu ztrácí svou pokrokovou hodnotu, a svůj největší technologický boom mají již taky překonán. Za posledních 20 let se mobilní telefony staly z krabic designovými přístroji, které má prakticky každý, mobily zastávají prakticky i mobilní zařízení jako jsou notebooky netbooky či tablety. Jedná se o tzv.
Smartphone, tedy chytré telefony. Na nich můžete s radostí a rychlostí surfovat po internetu, posílat emaily, či psát dokumenty, sestavovat grafy nebo si užívat hraním her a využíváním nejmodernějších aplikací či satelitní navigace.

Za raketovým startem těchto dokonalých krabiček stojí několik vyrobců, kteří se primárně zaměřili na vývoj mobilních zařízení. Právě prvním výrobcem mobilního telefonu je výrobce Motorola, která prodává své kousky ještě a v současné době oznamuje znovuzrození a návrat na špičku. Kdo ovšem udělal z mobilů masovou záležitost?
Mobilní telefony Nokia a Sony Ericsson, to byli legendy, které měl skoro každý, jeden pod hlavičkou operátora Eurotel a druhý taktéž pod Českým Paegasem. Tvořili pár, který nejvíce soutěžil v boji o prvenství. Tito výrobci i nyní zastávají nejoblíbenější výrobce na trhu a jejich produkty patří k nejprodávanějším na světě. Navštivte server ProdejTelefonu.cz a prohlédněte si modely těchto značek za skvělé ceny.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*