aČlánky - Počítače a technika

PR články od Vás pro Vás

PC programy, počítačový servis, elektronika, mobily, televizory a jiné technologické hračičky. Vše co se týká počítačů a další elektroniky najdete na pocitace.aclanky.cz – vše o elektrotechnice na jednom místě.

Sony má nový patent!

Patříte k vyznavačům nejmodernějších technologií? Milujete nejnovější vychytávky a máte u sebe stále více gadgetů nové generace? Pak Vás jistě zaujme následující článek.

Sony, Japonský výrobce elektroniky a předních mobilních telefonů značky Sony Ericsson, má novou vychytávku, kterou si nechal patentovat. Jedná se o unikátní technologii, která je určená pro uživatele mobilních telefonů typu smartphone. Novinka, kterou Sony nabízí je převratem v osobní bezpečnosti. Jedná se o jedinečnou technologii, která sejme majiteli smartphonu otisk prstu pomocí dotykového displaye, tím zaručí, že mobil bude v cizích rukou nepoužitelný a tudíž bude naprosto bezpředmětné tento mobil krást. Pokud, se však dostane mobil do cizích rukou, bude jeho novému majiteli prakticky k ničemu, a může docházet k jeho návratům původnímu majiteli. Pokud by tuto technologii odkoupili i ostatní výrobci mobilních telefonů, pak lze předpokládat, že dojde k výraznému snížení krádeží mobilů vůbec.

Pokud jsme zmínili mobilní telefony typu smarthpone, rádi bysme Vám nabídli přehled v tomto relativně novém a hojně žádaném odvětví. Mezi předního představitele těchto mobilních telefonů zajisté patří mobily značky Apple, které nesou označení Iphone, jehož nejnovější verze je nyní verze 4S, již tento rok, se však můžeme těšit na Iphone 5, který slibuje mnohé, například holografickou klávesnici, kterou si budete moci promítnout na Váš stůl. Velmi kvalitní smartphony nabízí zejména Mobily HTC , které nabízí skvělý poměr cena/výkon. Všemi známé mobily finského výrobce nemusíme snad zmiňovat, ale za zmínku zcela jistě stojí mobily LG , které už od modelu Prada silně útočí na pozici světového hráče v mobilních technologiích.

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*