aČlánky - Počítače a technika

PR články od Vás pro Vás

PC programy, počítačový servis, elektronika, mobily, televizory a jiné technologické hračičky. Vše co se týká počítačů a další elektroniky najdete na pocitace.aclanky.cz – vše o elektrotechnice na jednom místě.

Společnost ALTRON prošla certifikačním auditem

Společnost ALTRON specializující se na poskytování služeb v ICT sektoru získala nově jako jedna z mála na českém trhu mezinárodně uznávaný certifikát ISO 27001:2005 a prošla recertifikací ISO 18001:2007 od TAYLLOR & COX s.r.o., přední společnosti působící v oblasti ICT certifikace na českém trhu.

ISO 27001:2005 stvrzuje vysoký standard zabezpečení informací. Udělením certifikátu TAYLLOR & COX s.r.o. jako nezávislý auditor potvrdil, že vývoj a implementace všech řešení, podpora zákazníků a správa IT ve společnosti ALTRON, a.s. probíhá v souladu s ISO 27001:2005. Tedy s důrazem na maximální bezpečnost při zpracování veškerých dat v rámci IT. Klienti mají záruku, že se jejich důvěrná data nedostanou do nepovolaných rukou. Firma ALTRON, a.s. splnila také všechna důležitá kritéria pro získání recertifikace ISO 18001:2007. Norma ISO 18001:2007 zahrnuje systém managementu bezpečnosti a ochrany při práci. Tato certifikace je cenná pro všechny organizace a podniky, které usilují o získání měřitelných i neměřitelných ekonomických výhod. Firmy s platnou certifikací ISO 18001:2007 vykazují vyšší produktivitu práce a mívají zpravidla nižší personální náklady. Získáním obou certifikací společnost ALTRON, a.s. splnila jeden ze svých záměrů, kterým bylo zefektivnit procesy v rámci firmy a zaručit klientům vysoký standard poskytovaných služeb.

Informace o ALTRON, a.s.

Společnost ALTRON, a.s. je dynamickou evropskou společností a předním integrátorem řešení pro ICT sektor v České republice. Vznikla v roce 1991. Firma poskytuje svým zákazníkům v garantované kvalitě komplexní řešení pro datová centra i služby zahrnující konzultační činnosti, návrhy řešení, projektování, inženýring, realizaci, údržbu, provoz a monitoring. Je držitelem certifikátu ISO/IEC 20000-1 zahrnující integrovaný soubor řídících procesů pro efektivní dodávání služeb IT firmám a zákazníkům, ISO 27001:2005 garantující dodržování vysokých standardů zabezpečení informací a držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2008. Dodržuje mezinárodně uznávané normy pro systémy managementu bezpečnosti a ochrany při práci ISO 18001:2007 a environmentálního managementu ISO 14001:2004 (systém ochrany životního prostředí).

Je členem mezinárodních asociací The Green Grid a U.S. Green Building Council, v ČR je členem Hospodářské komory, ICT Unie a je certifikovaným Microsoft Gold Certified Partner

Další informace:

Jana Jaroměřská
Marketing & PR Manager
Tel: +420 261 309 105
e-mail: jana.jaromerska@altron.net

Webové stránky:
http://www.altron.net (Anglicky mluvící země a Spojené Arabské Emiráty)
http://www.altron.cz (pro Českou republiku)
http://www.altron.sk (Slovenská republika)
http://www.ua.altron.net (Ukrajina, Rusko)

  • Linkuj.cz!
  • Top Články.cz
  • Jaggni to!
  • MediaBlog.cz
  • Bookmarky.cz
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované položly jsou označené *

*